Stichting Behoud Hoogaars gebruikt cookies om de website te analyseren en voor social media. Door gebruik te blijven maken van deze website of door hieronder op "Akkoord" te klikken, geeft u aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.

Stichting Behoud Hoogaars

Editie 2018

Een extra feestelijke 25e editie op zaterdag 21 juli te Veere

Erfgoedprijs  : Jetty, Kees Koenen
Boskalistrofee  : De Wet, Marco van Belzen
Behoudsprijs € 46  : Nieuwe Zorg, Werf Verras
Campveerse Toren Bokaal  : Zeekot, Frans Hamers
Rudolf Schonbergprijs  : Schuimer, Peter Overwater
Old Gaffersprijs  : Gwylan, Florence Meganck
Masttop “van der Meulen”  : Ollie B. Bommel, Maarten Stout
Arnemuider Masttop  : TH49, Ko Hamelink
Zilveren Jetty  : Jetty, Kees Koenen
Gemeten Race 1

Starttijd:   10:45:00,0        TCF 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
VB 321 ATALANTE TH 60
Dirk van Duivendijk, Visserm.Lem.aak
1 1,0 14:14:46,0 3:29:46,0 3:33:02,0 =GT * 1,0156
VB 311 DE VERLEIDING
Maaike Steenstra, Lemsteraak
2 2,0 14:51:26,0 4:06:26,0 3:37:40,0 =GT * 0,8833
HB 3 JETTY
Kees Koenen, Hoogaars
3 3,0 14:25:04,0 3:40:04,0 3:39:26,0 =GT * 0,9971
RC 52 MIENTJE
Maarten Vermeulen, Boeier
4 4,0 14:38:50,0 3:53:50,0 3:44:04,0 =GT * 0,9582
HB 1 WINDROOS
Luuk Platschorre, Lemster Hoogaars
5 5,0 14:16:23,0 3:31:23,0 3:44:42,0 =GT * 1,0630
VC 313 DE BRUINE OS
Jan Geuze, Schokker
6 6,0 14:51:06,0 4:06:06,0 3:50:40,0 =GT * 0,9373
VB 315 VENTJAGER HA 10
Luc vd Poel, Lemsteraak visser
7 7,0 14:35:46,0 3:50:46,0 3:52:08,0 =GT * 1,0059
VC 111 SCHUIMER
Peter Overwater, Schokker
dnc 10,0        
VB 113 MARKIEZIN VAN VEERE
Piet Bouwman, Schokker
dnc 10,0        

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Gemeten Race 1

Starttijd:   11:00:00,0        TCF 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
VC 111 SCHUIMER
Peter Overwater, Schokker
1 1,0 15:56:09,0 4:56:09,0 4:34:32,0 =GT * 0,9270
VB 311 DE VERLEIDING
Maaike Steenstra, Lemsteraak
2 2,0 16:10:50,0 5:10:50,0 4:34:34,0 =GT * 0,8833
VB 315 VENTJAGER HA 10
Luc vd Poel, Lemsteraak visser
3 3,0 15:40:50,0 4:40:50,0 4:42:29,0 =GT * 1,0059
HB 3 JETTY ARM 4
Kees Koenen, Hoogaars
4 4,0 15:49:21,0 4:49:21,0 4:48:31,0 =GT * 0,9971
RC 52 MIENTJE
Maarten Vermeulen, Boeier
5 5,0 16:02:35,0 5:02:35,0 4:49:56,0 =GT * 0,9582
VC 313 DE BRUINE OS
Jan Geuze, Schokker
6 6,0 16:17:47,0 5:17:47,0 4:57:51,0 =GT * 0,9373
VB 113 MARKIEZIN VAN VEERE
Piet Bouwman, Schokker
dnf 10,0        
VB 321 ATALANTE TH 60
Dirk van Duivendijk, Visserm.Lem.aak
dnf 10,0        
HB 1 WINDROOS
Luuk Platschorre, Lemster Hoogaars
ret 10,0        

 


OldGaffers Race 1

Starttijd:   11:10:00,0        TCF 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
20 GWYLAN
Florence Meganck, Falmouth Working
1 1,0 14:45:01,0 3:35:01,0 3:24:55,0 =GT * 0,9530
21 HOPE OF MYLOR
Karel de Leeuw, Falmouth Working
2 2,0 14:46:21,0 3:36:21,0 3:33:19,0 =GT * 0,9860
5 KRÜMEL
Rasmuss Braun, Catkreuzer
3 3,0 15:55:47,0 4:45:47,0 3:40:55,0 =GT * 0,7730
27 PANDORA
Kees Harschel, Falmouth Working
4 4,0 15:20:54,0 4:10:54,0 3:42:48,0 =GT * 0,8880
19 HEDWIG MARIA
Adriana vd Sman, Falmouth Working
5 5,0 15:06:49,0 3:56:49,0 3:50:25,0 =GT * 0,9730
12 NOVATUS
Theo Nieuwenhuizen, Catkreuzer
6 6,0 16:01:40,0 4:51:40,0 3:52:10,0 =GT * 0,7960
BEL 1039 ANEMONE
Dirk Peeters, Vergrote Scheldejol
7 7,0 15:31:34,0 4:21:34,0 3:59:36,0 =GT * 0,9160
13 NIELS H
Nick van Raay, Spitsgatter
8 8,0 15:54:07,0 4:44:07,0 4:12:01,0 =GT * 0,8870
TW 1 SYLVIA GREEN
Sjef Menu, Tradewind Atoli
9 9,0 16:16:24,0 5:06:24,0 4:29:01,0 =GT * 0,8780
2422 CUM ANNEXIS
Cees van Spierenburg, Colin Archer
dnf 13,0        
14 ACAJOU
Peter Sabbe, Kotter
dnf 13,0        
7 GRACE
Erik Frenks, Sou'wester 18
dnc 13,0        

 


Ongem

Starttijd:   11:30:00,0        TCF 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
ZC 265 ZEEKOT
Frans Hamers, Zeeschouw
1 1,0 15:05:16,0 3:35:16,0 3:35:16,0 =GT * 1,0000
16 't BREUGELTJE
Frank Breugelmans, Lemmeraak
2 2,0 15:14:55,0 3:44:55,0 3:44:55,0 =GT * 1,0000
6 VR AAGJE CORNELIA
Jaap Klootwijik, Vollenh.Bol
3 3,0 15:38:54,0 4:08:54,0 4:08:54,0 =GT * 1,0000
24 VROUWE ANNE DIRKJE
Julian Hofman, Hoogaars
4 4,0 15:57:32,0 4:27:32,0 4:27:32,0 =GT * 1,0000
ZC 212 BESCHOUWING
Donald van Hoek, Zeeschouw
5 5,0 16:04:31,0 4:34:31,0 4:34:31,0 =GT * 1,0000
9 JONGE SINJOOR
Lieve Verheijden, Lemmeraak
6 6,0 16:04:41,0 4:34:41,0 4:34:41,0 =GT * 1,0000
22 BOREAS
Karel Koenen, Steekhengst
7 7,0 16:16:28,0 4:46:28,0 4:46:28,0 =GT * 1,0000
8 LEPELAAR
Gunter Quintelie, Lunstroo Hoogaars
8 8,0 17:05:00,0 5:35:00,0 5:35:00,0 =GT * 1,0000
18 DE ZEE
Coerd de Heer, Palingboot
dnf 13,0        
2 LUCTOR ET EMERGO
Ferron de Jager, Zeeuwse Schouw
dnf 13,0        
10 DEN HEILIGHEIT
Rob Moree, Zeeschouw
dnf 13,0        
VC 229 KENTERING
Heinrich Meuren, Schokker
dnc 13,0        

 


Ongem>1050 Race 1

Starttijd:   11:20:00,0        TCF 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
28 OLLIE B BOMMEL
Maarten Stout, Lemsteraak
1 1,0 15:18:37,0 3:58:37,0 3:58:37,0 =GT * 1,0000
HB 142 DE WET
Marco van Belzen, Hoogaars
2 2,0 15:26:20,0 4:06:20,0 4:06:20,0 =GT * 1,0000
26 MALLE BABBE
Cindy van Dinther, Lemsteraak
3 3,0 15:38:42,0 4:18:42,0 4:18:42,0 =GT * 1,0000
TH 49 DRIE GEBROEDERS
Ko Hamelink, Hoogaars
4 4,0 16:00:43,0 4:40:43,0 4:40:43,0 =GT * 1,0000
23 JAN KORNEEL TH5
Rolf Bringman, Hengst
5 5,0 16:10:08,0 4:50:08,0 4:50:08,0 =GT * 1,0000
YE 36 ANDRIES JACOB
Jan But, Hoogaars
6 6,0 16:21:09,0 5:01:09,0 5:01:09,0 =GT * 1,0000
15 WOEPSTER
J. Smit, Schokker
7 7,0 16:22:07,0 5:02:07,0 5:02:07,0 =GT * 1,0000
11 PEGASUS
Pascal Viots, Hengst
8 8,0 17:00:00,0 5:40:00,0 5:40:00,0 =GT * 1,0000
TA 2 WII SILLE'T BESIIKJE
Giorgio Ferri, Tjalk
dnf 16,0        
ARM 17 VROUWE ADRIANA
Ad van der Heijden, Hoogaars
dnf 16,0        
4 ELISABETH (BETJE)
Bram Nonnekes, Zeeuwse Schouw
dnf 16,0        
VA 43 GEERTRUI
Leen van der Mark, Hoogaars
dnf 16,0        
25 NIEUWE ZORG PI 67
Jaap Littooij, Zeeuwse Schouw
dnf 16,0        
TA 107 WESTFRIES
Van Ewijk, Boeieraak
dns 16,0        
3 ALCYON
Ko Hamelink, Hoogaars
dnc 16,0        

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl